Aplikacja Pacjenta Gabinetu OrtoArte

Aplikacja Pacjenta Gabinetu OrtoArte umożliwia samodzielne umawianie na wizyty oraz przegląd zaplanowanych wizyt Pacjenta. Poniżej została opisana Instrukcja konfiguracji Aplikacji Pacjenta Gabinetu OrtoArte. Większość kroków Pacjent można wykonać samodzielnie, jednakże do uzyskania pełnej funkcjonalności konieczna jest aktywacja aplikacji w trakcie wizyty w Gabinecie OrtoArte.

KROK 1 – Pobranie Instalacja Aplikacji Pacjenta

Aplikację można pobrać ze sklepów Apple Store lub Google Play.

Aplikacja Pacjenta Gabinetu OrtoArte - QR Code Placowki d
QR Code aplikacji mobilnej Pacjenta

KROK 2 – Utworzenie hasła Aplikacji Pacjenta

Po otworzeniu aplikacji, należy wprowadzić i potwierdzić hasło, które będzie wymagane przy każdym logowaniu się do aplikacji.

KROK 3 – Akceptacja Licencji

Należy zaakceptować Licencję. Bez tego nie możliwe będzie korzystanie z aplikacji.

KROK 4 – Wprowadzenie kodu QR

Następnie aplikacja poprosi Państwa o dodanie kliniki (skanuj kod QR), należy kliknąć dodaj klinikę i zeskanować kod QR.

QR Code Placowki do aplikacji pacjenta
QR Code aplikacji mobilnej Pacjenta

KROK 5 – Potwierdzenie powiązania z Gabinetem OrtoArte

Po poprawnym wprowadzeniu kodu QR (w poprzednim kroku) wyświetli się Państwu ekran w formie takiej jak na obrazku obok z informacją że Gabinet OrtoArte został dodany 🙂


Należy pamiętać że aby móc w pełni korzystać z aplikacji (nie tylko rezerwować wizyty ale również widzieć listę zarezerwowanych wizyt) konieczna jest aktywacja Aplikacji Pacjenta w trakcie wizyty w Gabinecie OrtoArte. W tym celu proszę zwrócić się do Rejestracji Gabinetu OrtoArte. W trakcie pobytu w Gabinecie zostanie dla Państwa wygenerowany indywidualny kod. Wygenerowanie kodu nastąpi po potwierdzeniu Państwa tożsamości.

KROK 6 – Aktywacja Aplikacji Pacjenta Gabinetu OrtoArte

Będąc na wizycie w Gabinecie OrtoArte, należy poprosić Rejestrację o wygenerowanie kodu Pacjenta umożliwiającego aktywację Aplikacji Pacjenta. Następnie po uzyskaniu kodu Pacjenta należy uruchomić aplikację Pacjenta, zalogować się, a następnie kliknąć na ikonę USTAWIENIA.

KROK 7 – Aktywacja kodu pacjenta

Proszę kliknąć na ikonę AKTYWUJ KOD PACJENTA

KROK 8 – Wprowadzenie danych Pacjenta oraz Kodu Aktywacji

Następnie otworzy się okno, w którym konieczne będzie uzupełnienie danych potwierdzających Państwa tożsamość oraz uzupełnienie Kod sms- który otrzymacie Państwo od Pani z Rejestracji Gabinetu OrtoArte. Gotowe od tego momentu możecie Państwo w pełni korzystać z aplikacji 🙂

Aplikacja Pacjenta Gabinetu OrtoArte – Pełne możliwości

Aplikacja umożliwi Państwu mogli samodzielnie umawiać wizytę w dogodnym dla Państwa terminie- bez konieczności kontaktowania się z gabinetem.

Za każdym razem będziecie mogli Państwo sprawdzić umówione wizyty (niezależnie czy w aplikacji czy bezpośrednio w Gabinecie)

W razie potrzeby z aplikacji bezpośrednio również będziecie mieć możliwość zadzwonić do Gabinetu 🙂

Zapraszamy do korzystania z aplikacji