O nas

Witaj w Gabinecie OrtoArte – miejscu, w którym pasja do ortodoncji i stomatologii spotyka się z najnowszymi osiągnięciami współczesnej technologii. To tutaj tworzymy Sztukę Pięknego Uśmiechu.

OrtoArte to także miejsce, w którym ortodoncja stanowi punkt wyjścia do leczenia multidyscyplinarnego. Współpracujemy z lekarzami różnych dziedzin, aby zapewnić kompleksową opiekę zarówno dzieciom jak i dorosłym. Dla naszego zespołu najważniejsze jest Twoje zdrowie i satysfakcja. Staramy się tworzyć przyjazną i miłą atmosferę, abyś czuł się u nas swobodnie i komfortowo podczas każdej wizyty. Nasi Lekarze zadba o Twój uśmiech na każdym etapie leczenia.

Ortodoncja – nowoczesność

Stawiamy na nowoczesność oraz światowe standardy leczenia ortodontycznego, rozwijając swoje umiejętności, oferujemy najwyższej jakości usługi. Nasz profesjonalizm i zaangażowanie są gwarancją, że każde spotkanie w Gabinecie OrtoArte będzie pełne zrozumienia i troski o Twoje zdrowie i piękny uśmiech.

OrtoArte to gabinet, w którym stawiamy na innowacje. Jesteśmy pionierami, wprowadzając aparaty ortodontyczne projektowane indywidualnie dla Pacjenta i drukowane z metalu. Wykorzystujemy zaawansowane technologie, takie jak skany 3D i projektowanie 3D, eliminując konieczność stosowania tradycyjnych wycisków i odlewów gipsowych. W OrtoArte kładziemy nacisk na jakość i skuteczność leczenia. Dlatego często wybieramy rozwiązania oparte na mikroimplantach, które pomagają skrócić czas leczenia i uzyskać oczekiwane efekty, niemożliwe do osiągnięcia przy zastosowaniu tradycyjnych metod.

Zapraszamy do OrtoArte, gdzie piękny uśmiech staje się rzeczywistością dzięki naszemu zaangażowaniu, nowoczesnym technologiom i doświadczeniu Lekarzy.

Dla lekarzy ortodontów mamy również bogatą ofertę szkoleń indywidualnych związanych z przygotowaniem planów leczenia z wykorzystaniem rozwiązań opartych na mikroimplantach, projektowaniem 3D (CAD/CAM),wykonaniem poszczególnych procedur u Pacjenta. W różnych modelach współpracy możemy realizować część procedur na zlecenie. W OrtoArte chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do OrtoArte