Zespół
Zespół - Ortodonta Marzena Lachowska Misiak

Marzena Lachowska-Misiak

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, ukończyła studia podyplomowe uzyskując tytuł Master of Science in Specialized Orthodontics w International Medical Collage Munster (Niemcy). 

Z entuzjazmem zdobywa wiedzę na kolejnych kongresach i kursach. Otwarta na nowe technologie, które regularnie wprowadza w OrtoArte, daje Pacjentom dostęp do najnowszych i najbardziej skutecznych rozwiązań.

Będąc osobą bardzo empatyczna z przyjemnością pracuje zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Traktując każdego Pacjenta indywidualnie, stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie prowadzące zarówno do wyleczenia wady zgryzu jak i osiągnięcia pięknego uśmiechu.

Specjalizuje się w:

 • Leczeniu interdyscyplinarnym przygotowując pacjentów do leczenia protetycznego i implantologicznego
 • Leczeniu trudnych przypadków z wykorzystaniem indywidualnych aparatów opartych na mikroimplantach projektowanych cyfrowo
 • Leczeniu przypadków chirurgicznych kamuflażem ortodontycznym
Zespół - Chirurg Szczękowo Twarzowy Paweł Kulesza

Paweł Kulesza

Ukończył Uniwersytet Medycznego w Lublinie oraz specjalizację z Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii.

Posiadanie umiejętności jasnego wyjaśniania procedur, ryzyka i oczekiwanych wyników, precyzyjne i sprawne przeprowadzanie skomplikowanych zabiegów chirurgicznych oraz szybkie i skuteczne podejmowanie decyzji z zachowaniem spokoju, sprawia że Pacjenci czują się na wizytach bezpiecznie.

Specjalizuje się w:

 • Chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej
 • Implantologii oraz implantoprotetyki
 • Chirurgii szczękowo-twarzowej możliwej do wykonania w znieczuleniu miejscowym
 • Chirurgii periodontologicznej
Personel - Stomatolog Sylwia Bujak

Sylwia Bujak

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Stale podnosi swoje kwalifikacje z zakresu ortodoncji oraz zagadnień związanych ze stawem skroniowo- żuchwowym uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych prowadzonych przez uznane na świecie autorytety.

W swojej pracy szczególną uwagę skupia na indywidualnym podejściu do pacjenta z jednoczesnym wykorzystaniem kompleksowych rozwiązań, by przywrócić zarówno piękny uśmiech jak i prawidłową funkcje narządu żucia.

Podczas wizyty  stara się stworzyć komfortową i bezstresową atmosferę oraz, aby każdy Pacjent opuszczał gabinet w pełni zadowolony z otrzymanego leczenia.

Specjalizuje się w:

 • Leczeniu zachowawczym-  z zachowaniem anatomicznego kształtu i koloru zębów
 • Leczeniu estetycznym- bondingu, licówkach kompozytowych
 • Leczeniu interdyscyplinarnym- przygotowując pacjentów do leczenia ortodontycznego
Personel - Ortodoncja Wojciech Milcarz

Wojciech Milcarz

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Wiedzę i doświadczenie zdobywał podczas stypendium na Uniwersytecie Semmelweisa w Budapeszcie. Z wyróżnieniem ukończył międzynarodowe Curriculum Ortodontyczne- Progressive Orthodontic Seminars. 

Planując leczenie ortodontyczne skupia się przede wszystkim na kompleksowym podejściu do potrzeb leczniczych swoich Pacjentów. Zwraca szczególną uwagę na to aby proces leczenia przebiegał w sposób przewidywalny oraz w pełni zrozumiały dla Pacjenta.

Od kilku lat ściśle współpracuje z lek.dent. Marzeną Lachowską-Misiak, co zaowocowało dołączeniem do Zespołu Gabinetu OrtoArte.

Specjalizuje się w:

 • Leczeniu młodzieży i dorosłych
 • Leczeniu aparatami ruchomymi
 • Leczeniu aparatami stałymi z wykorzystaniem zakotwienia szkieletowego.
 • Interdyscyplinarnym współpracując z specjalistami różnych dziedzin (Fizjoterapeuta, Logopeda, Laryngolog)
Zespół - Anna Kochańska Stomatologia dziecięca

Anna Kochańska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Rezydentka w trakcie specjalizacji ze stomatologii dziecięcej w Centrum Medycznym Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Ukończyła kurs Expertise in Orthodontics and Dentofacial Orthopedics Uniwersytetu San Jorge (Hiszpania) oraz Athenea Institut.

Współpracuje z laryngologami, logopedami, fizjoterapeutami i dietetykami w celu znalezienia przyczyny zaburzenia i uzyskaniu najlepszych efektów leczniczych. Połączenie stomatologii dziecięcej z ortodontycznym leczeniem wczesnym, umożliwia holistyczne spojrzenie na leczenie dzieci i młodzieży.

Cierpliwość, delikatne podejście do leczenia oraz umiejętność tworzenia przyjaznej atmosfery w Gabinecie pomagają dzieciom czuć się bezpiecznie.

Dzieci zwracają się do Pani Doktor „ciocia Ania” 🙂

Specjalizuje się w:

 • Adaptacji dzieci do wizyt stomatologicznych
 • Leczeniu zębów dzieci bez bólu,
 • Leczeniu zębów dzieci z użyciem minimalnie inwazyjnych technik
 • Przygotowaniu stomatologicznym dzieci i młodzieży do leczenia ortodontycznego
 • Leczeniu ortodontycznym wczesnym dzieci i młodzieży
Personel - Higienistka Patrycja Narodzonek - Tyburska

Patrycja NarodzonekTyburska

Dyplomowana higienistka, obecnie studiuje pielęgniarstwo, z myślą o poszerzeniu zakresu możliwości w obrębie szeroko rozumianej stomatologii. Nieustannie rozwija swoją wiedzę, również w zakresie cyfrowych rozwiązań stosowanych w ortodoncji.

Wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, higienizacji i wybielania, infiltracji płynną żywicą (ICON) oraz stosuje różne metody edukacji indywidualnej i grupowej w zakresie promocji zdrowia jamy ustnej.

Delikatne i jednocześnie niezwykle precyzyjne wykonywanie zabiegów sprawia, że Pacjenci czują się jak w spa 🙂 Współpracując z lekarzami, ma bezpośredni wpływ na jakość świadczonych w Gabinecie OrtoArte usług, oraz satysfakcję i zdrowie Pacjentów.

Specjalizuje się w leczeniu:

 • Zabiegach higienizacji zgodnie z protokołem GBT (Guided Biofilm Therapy).
 • Motywacji i przygotowaniu profilaktycznym Pacjentów do leczenia ortodontycznego
 • Wybielaniu gabientowym
 • Skanowaniu cyfrowym Pacjentów ortodontycznych
Personel - Anna Zalewska

Anna Zalewska

Dyplomowana Higienistka stomatologiczna oraz Wykładowca w Szkole dla Higienistek w Łodzi, Anna Zalewska skupia swoją ścieżkę zawodową na nieustannym podnoszeniu zarówno swoich kwalifikacji i dzieleniu się wiedzą z innymi.

Specjalistka z dziedziny Profesjonalnej higienizacji Pacjenta, profilaktyki i edukacji oraz wybielania. Jest higienistką czynnie działającą i promującą zdrowe przyzębie oraz ochronę jamy ustnej.

Doświadczenie i dokładność podczas zabiegów sprawia, że Pacjenci w jej rękach mogą czuć się bezpieczni i profesjonalnie zaopiekowani 😉 

Specjalizuje się w leczeniu:

 • Zabiegach higienizacji zgodnie z protokołem GBT (Guided Biofilm Therapy).
 • Przygotowaniu i motywowaniu profilaktycznym Pacjentów przed i w trakcie leczenia ortodontycznego
 • Wybielaniu zębów gabinetowym oraz przy użyciu indywidualnych nakładek.
Personel - Higienistka Paulina Koziar

Paulina Koziar

Koncentruje się na ciągłym podnoszeniu swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach, obecnie przygotowuje się do egzaminu końcowego i uzyskania tytułu Dyplomowanej Higienistki.

Jej droga zawodowa w stomatologii od samego początku ukierunkowana jest na pracę z Pacjentem ortodontycznym. 

Świadoma tego  jak ważna jest profilaktyka, potrafi w pogodny, a jednocześnie konkretny sposób wspierać i motywować do dbania o zdrowie jamy ustnej. Indywidualne porady i empatyczne podejście sprawiają, że Pacjenci czują się zaopiekowani.

Specjalizuje się w: 

 • Czynnej asyście ortodontycznej- dbając o płynność i efektywność każdej wizyty.
 • Profilaktyce dzieci, młodzieży w protokole GBT.
 • Motywacji i przygotowaniu profilaktycznym Pacjentów przed oraz w trakcie leczenia ortodontycznego.
Personel - Marzanna Bondara

Marzanna Bondara


Marzanna Bondara udowodniła, że jest wyjątkowo uważną i niezawodną Rejestratorką medyczną. Jej zdolność do zarządzania dokumentacją i pilnowania wszystkich terminów i szczegółów jest nieoceniona. Marzanna nie pozwala, aby cokolwiek umknęło jej uwadze, co gwarantuje, że każda sprawa Pacjenta jest obsłużona z należytą starannością. Dzięki jej zaangażowaniu i systematyczności, procesy administracyjne w naszej placówce przebiegają bez zarzutu. Marta Marzanna jest kluczową postacią w naszym Zespole, zapewniającą spokój i pewność, że wszystkie sprawy są dopilnowane do ostatniego detalu.

Personel - Katarzyna Miciak

Katarzyna Miciak


Katarzyna Miciak, mimo że jest z nami krócej, szybko stała się niezastąpioną częścią naszego Zespołu dzięki swojej niesamowitej zdolności do tworzenia ciepłej i przyjaznej atmosfery na recepcji. Jej entuzjazm i pozytywne nastawienie sprawiają, że Pacjenci czują się jak w domu, co znacząco wpływa na ich postrzeganie naszej placówki. Julia Katarzyna wykazuje się również dużą sprawnością w zarządzaniu codziennymi obowiązkami recepcji, zapewniając płynność pracy i wysoką jakość obsługi. Jej podejście do pracy i umiejętność nawiązywania kontaktu z Pacjentami przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku naszej placówki.