Lekarz dentysta Sylwia Bujak 

Lekarz dentysta Sylwia Bujak – już jako młodziutka nastolatka wiedziała, że chce być stomatologiem. Pasję do tego zawodu zaszczepiła w niej lekarka, która prowadziła jej leczenie ortodontyczne. 

„Stomatologia estetyczna to nie tylko umiejętności kliniczne, ale również artystyczne podejście i wrażliwość na potrzeby estetyczne Pacjentów.”

Sylwia Bujak – edukacja

W czasie studiów na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach stomatologicznych, organizowanych przez Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii. Chęć poznawania nowych metod leczenia i właściwego podejścia do Pacjenta była silnym motywatorem, aby znacząco uzupełniać wiedzę, która zdobywała na Uniwersytecie Medycznym. Studia zdała z wyróżnieniem jednakże na tym nie poprzestała…

Uczestniczyła i uczestniczy w wielu kursach i konferencjach dotyczących estetycznej odbudowy zębów. Dzięki temu oraz pod okiem swoich guru w tej dziedzinie, stale rozwija się i podnosi swoje kwalifikacje.

Sylwia Bujak – praca

W swojej pracy zawsze sięga po najnowocześniejsze rozwiązania i najlepsze materiały. 

Szczególną uwagę skupia na kompleksowych rozwiązaniach, by przywrócić zarówno piękny uśmiech jak i prawidłową funkcje narządu żucia.

Stomatolog Sylwia Bujak, jak każdy lekarz w OrtoArte, podchodzi indywidualnie do Pacjenta. Przez łatwość nawiązywania kontaktu, empatię i rozmowę, otrzymuje szeroką wiedzę o stanie zdrowia jamy ustnej Pacjenta i jego potrzebach. Jest w stanie zmotywować do leczenia, udziela praktycznych wskazówek i oferuje skuteczne rozwiązania na problemy, z którymi Pacjent przychodzi.

Podczas wizyty  stara się stworzyć komfortową i bezstresową atmosferę oraz, aby każdy Pacjent opuszczał gabinet w pełni zadowolony z otrzymanego leczenia.

Lekarz dentysta Sylwia Bujak to staranność i precyzja

Lecząc precyzyjnie pod mikroskopem oraz w koferdamie wykonuje wypełnienia, które wiernie naśladują naturalną anatomię zęba („są małymi dziełami sztuki” ). Skupienie bowiem na najmniejszych szczegółach, ma kluczowe znaczenie dla ostatecznego wyniku estetycznego i świetnej trwałości. Wypełnienia doktor Sylwii Bujak niejednokrotnie, są nie do odróżnienia od naturalnego zęba.

Planowanie i Wizualizacja

Wykorzystuje do planowania kompleksowych planów leczenia estetycznego, narzędzia takie jak wax-up i mock-up.

Wyjątkowe poczucie estetyki to cechy Sylwii Bujak

Posiada umiejętność tworzenia nie tylko pięknych i zdrowych zębów, ale również harmonijnych, naturalnie wyglądających uśmiechów.