Stomatolog dziecięcy Anna Kochańska
Stomatolog dziecięcy Anna Kochańska

Stomatolog dziecięcy Anna Kochańska w gabinecie OrtoArte wykonuje leczenie dzieci zarówno  ortodontyczne, jak i stomatologiczne.

„Leczenie dzieci wymaga odrobinę magii, aby wywołać uśmiech i radość w gabinecie- zdrowe zęby to klucz do zdrowia na całe życie!”

Stomatolog dziecięcy Anna Kochańska- edukacja

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Rezydentka w trakcie specjalizacji ze stomatologii dziecięcej w Centrum Medycznym Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Ukończyła kurs Expertise in Orthodontics and Dentofacial Orthopedics Uniwersytetu San Jorge (Hiszpania) oraz Athenea Institut.

Cele stomatologii dziecięcej i ortodoncji wczesnej według Anny Kochańskiej stomatologa dziecięcego

Głównym celem stomatologii dziecięcej i wczesnej ortodoncji jest profilaktyka, mająca na celu zapobieganie próchnicy oraz rozwojowi wad zgryzu. Stomatolog dziecięcy Anna Kochańska kładzie duży nacisk na edukację i wspieranie rodziców w kształtowaniu zdrowych nawyków u swoich dzieci, co jest kluczowe dla budowania solidnych podstaw zdrowego uśmiechu na całe życie.

Podejście Anny Kochańskiej do ortodoncji i stomatologii dziecięcej

Jeśli konieczne jest leczenie współpracuje z laryngologami, logopedami, fizjoterapeutami i dietetykami w celu znalezienia przyczyny zaburzenia i uzyskaniu najlepszych efektów terapeutycznych.

Połączenie stomatologii dziecięcej z ortodontycznym leczeniem wczesnym, umożliwia holistyczne podejście do leczenia dzieci i młodzieży.

Anna Kochańska koncentruje się na tworzeniu pozytywnych, radosnych wspomnień związanych z wizytą u dentysty. Cierpliwość, delikatne podejście do leczenia oraz umiejętność tworzenia przyjaznej atmosfery w Gabinecie pomagają dzieciom czuć się bezpiecznie. Dzięki temu, nawet najmłodsi pacjenci chętnie współpracują i wracają do Gabinetu OrtoArte z uśmiechem.

Dzieci zwracają się do Pani Doktor „ciocia Ania” 🙂

W OrtoArte Anna Kochańska stomatolog dziecięcy zajmuje się:

  • Adaptacją dzieci do wizyt stomatologicznych
  • Leczeniem zębów dzieci bez bólu,
  • Leczeniem zębów dzieci z użyciem minimalnie inwazyjnych technik
  • Przygotowaniem stomatologicznym dzieci i młodzieży do leczenia ortodontycznego
  • Leczeniem ortodontycznym wczesnym dzieci i młodzieży

Stosuje różne aparaty zarówno ruchome jak i dziecięce aparaty montowane w ustach na stałe na czas leczenia.

Zapraszamy do świata, gdzie stomatologia dziecięca staje się magiczną przygodą.