Szkolenie dla Lekarzy Ortodontów

W miniony weekend (15.01.2022) Pani Doktor Marzena Lachowska-Misiak poprowadziła teoretyczno-praktyczne szkolenie dla Lekarzy Ortodontów. Szkolenie to dotyczyło systemu BENEfit (PSM), będącego zaawansowanym systemem aparatów ortodontycznych opartych na mikroimplantach.

Szkolenie zorganizowała firma OroTrading, będąca jedynym dystrybutorem tego niemieckiego systemu w Polsce.

Całodniowe szkolenie dla Lekarzy Ortodontów składało się z części teoretycznej oraz warsztatów praktycznych.

W części teoretycznej Pani doktor Marzena Lachowska-Misiak przedstawiła wszystkie składowe oraz możliwości zastosowania systemu BENEfit (PSM). Omówiła wszystkie techniki na podstawie przedstawionych przypadków wyleczonych przez siebie Pacjentów. Zapoznała uczestników zarówno z metodami tradycyjnymi jak najnowszymi technikami planowania i projektowania z wykorzystaniem modeli oraz szablonów 3D.

Pani Doktor będąc jednym z pierwszych lekarzy w Polsce stosujących tę metodę leczenia, przedstawiła zarówno typowe jak i szczególne zastosowania systemu. Prezentując nieszablonowe podejście do leczenia swoich Pacjentów.

W drugiej części poprowadziła warsztaty praktyczne- podczas których Lekarze sami przygotowywali aparaty na modelach drukowanych. Dzięki, którym Lekarze Ortodonci sami mogli się przekonać o praktyczności oraz wygodzie stosowania systemu.

Jesteśmy dumni z naszej Pani Doktor Marzeny Lachowskiej-Misiak!

W Gabinecie OrtoArte Marzena Lachowska Misiak prowadzi pacjentów Ortodontycznych. Chcesz wiedzieć więcej.