Szkolenie dla Lekarzy Ortodontów

W miniony weekend (15.01.2022) Pani Doktor Marzena Lachowska-Misiak poprowadziła teoretyczno-praktyczne szkolenie dla Lekarzy Ortodontów. Szkolenie to dotyczyło systemu BENEfit (PSM), będącego zaawansowanym systemem aparatów ortodontycznych opartych na mikroimplantach.

Szkolenie dla Lekarzy Ortodontów

Szkolenie zorganizowała firma OroTrading, będąca jedynym dystrybutorem tego niemieckiego systemu w Polsce.

Całodniowe szkolenie dla Lekarzy Ortodontów składało się z części teoretycznej oraz warsztatów praktycznych.

W części teoretycznej Pani doktor Marzena Lachowska-Misiak przedstawiła wszystkie składowe oraz możliwości zastosowania systemu BENEfit (PSM). Omówiła wszystkie techniki na podstawie przedstawionych przypadków wyleczonych przez siebie Pacjentów. Zapoznała uczestników zarówno z metodami tradycyjnymi jak najnowszymi technikami planowania i projektowania z wykorzystaniem modeli oraz szablonów 3D.

Pani Doktor będąc jednym z pierwszych lekarzy w Polsce stosujących tę metodę leczenia, przedstawiła zarówno typowe jak i szczególne zastosowania systemu. Prezentując nieszablonowe podejście do leczenia swoich Pacjentów.

W drugiej części poprowadziła warsztaty praktyczne- podczas których Lekarze sami przygotowywali aparaty na modelach drukowanych. Dzięki, którym Lekarze Ortodonci sami mogli się przekonać o praktyczności oraz wygodzie stosowania systemu.

Jesteśmy dumni z naszej Pani Doktor Marzeny Lachowskiej-Misiak!

W Gabinecie OrtoArte Marzena Lachowska Misiak prowadzi pacjentów Ortodontycznych. Chcesz wiedzieć więcej.